Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ramar 10234240



*

nr 1023 4240


Ramar

2 st. förgyllda, ramens innermått: 29x32 + 25x36


Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 mars 2016
kl 18:42:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
4/3 21:16:54 1      100 kr
6/3 17:32:09 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
  • 7211 Miniatyrer
    ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:17




Ladda ner broschyr